CV Gönderme Formu

Kariyerinizde doğru bir adım atmak için siz de CV’nizi gönderin…

Aşağıdaki formu kullanarak CV’nizi bize gönderebilirsiniz.

  Ad, Soyad *

  E-posta *

  CV Dosyası * (doc/xls/pdf/txt)

  Ek notunuz

  (*) ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

  Origo Danışmanlık olarak iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en doğru insan kaynağı ile karşılamaya çalışırken, elimizdeki insan kaynağına odaklanmanın önemine inanmaktayız. Bundan dolayı, çeşitli kaynaklardan iş arayan profesyonellere ulaşarak oluşturduğumuz veritabanımızı her geçen gün daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Bu veritabanında yer almak için “CV Gönder” formu üzerinden özgeçmişinizi Word, Excel veya PDF dökümanı olarak bizlere gönderebilirsiniz. Bu form ile gelen başvurular aday veritabanımıza kayıt edilecek, uygun pozisyonlarda değerlendirmeye alınacaktır.

  Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Origo Danışmanlık

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  Yayınlanmış olan bir ilan kapsamında bize özgeçmişinizi ulaştırdıysanız;

  • Aradığımız pozisyonun özelliklerine bağlı olarak özgeçmişiniz danışmanlarımız tarafından incelenir.
  • Uygun değerlendirilmesinin ardından sizinle önce telefon ile iletişime geçilir.
  • Telefon görüşmesinin sonrasında yüz yüze, detaylı görüşme süreci planlanr.
  • Görüşmeler sonrasında “İş ortağımızın aradığı işe uygun aday ve sizin kariyerinize uygun iş” eşleştirmesinin gerçekleşmesine paralel iş ortağı ile olan görüşme sürecinin planlaması yapılır.

  Bize genel başvuru kapsamında özgeçmişinizi ilettiyseniz;

  • Özgeçmişiniz sahip olduğunuz tecrübe ve yetkinlikler baz alınarak veri bankamıza kaydedilir.
  • Origo Danışmanlık bünyesinde oluşan size uygun pozisyonlarda öncelikle veri bankasından uygun olan adaylar ile iletişime geçilerek süreç başlatılır.

  Origo Danışmanlık olarak bize ulaşan tüm başvurular dürüstlük ve gizlilik ilkeleri paralelinde değerlendirmeye alınır. İşe alım süreci kapsamında adayların kişisel bilgileri onayları olmaksızın iş ortaklarıyla paylaşılmaz. KVKK politikalarımızı görüntüleyin.

  Danışmanlarımız sizin niteliklerinizi, becerilerinizi ve ilgi alanlarınızı etkin bir şekilde irdeleyen, yetkinlik bazlı mülakatlar uygulamaktadırlar. Ayrıca bu görüşmelerde size görüştünüz pozisyon ve şirket ile ilgili detaylı bilgi verilmektedir.

  Özgeçmişinizi web sitemiz üzerindeki “CV Gönder” bölümünden veya yayınlamış olduğumuz ilanların linkinden bize ulaştırabilirsiniz.